Human 2.0

Devil’s Third

Posted on: 2010/06/12

Kessler Syndrome – sytuacja w której ilość syfu na niskiej orbicie Ziemi osiąga poziom uniemożliwiający wysłanie czegokolwiek w kosmos i powodujący lawinową kolizję tych wszystkich śmieci.

Tak się stało w świecie gry. Kolizje na orbicie i spadające odłamki doprowadziły do zniszczenia miejscówek na całym świecie. Tytuł ma nawiązywać silnie do tematyki gry i (trzech) głównych postaci oraz trzech stron konfliktu. Inspiracjami są klasyczne utwory Wagnera jak i Black Sabbath. Ponoć ma być silny nacisk na klasyczne dzieła literatury, a świat, postacie i inspiracje mają nawiązywać do trójki i łączyć się harmonicznie w całość.

Gra będzie łączyła strzelanie i walkę wręcz ale nie będzie przypominała DMC, głównie z uwagi na silny nacisk na strzelanie. No i będą pojazdy. Itagaki twierdzi, że jeśli chodzi o mechanikę walki bronią palną, muszą się jeszcze dużo nauczyć. Walkę wręcz z kolei mają już opanowaną. W części strzelankowej mają pomóc wewnętrzne studia THQ. Gra ma być krwawa. Ziomek z THQ (który ślini się strasznie nad projektem – w końcu za to mu płacą…) mówi, że muszą trochę przystopować, żeby się zmieścić w M. Ta, jasne.

Ponoć garniaki z THQ miały masę funu grając w build multi i głównie stąd decyzja o wydaniu gry. Część assetów z trailera pochodzi z innych gier THQ. Itagaki jest zadowolony z tego, że nie musi kroić gry co rok i może poświęcić czas na polerowanie tytułu. Gra jest (ugh! uwielbiam %%%) skończona w 10% i wyjdzie moooże za dwa lata. Itagaki ma tiwika 3D i już nie-nie-lubi Tecmo.

Gra przywodzi na myśl Wet. Które nie było straszne, ale najwyraźniej brakło tego, co ex-Team Ninja rozumie – głębi mechaniki i wyważenia. Poza tym o co jak o co, ale o jakość animacji spod ręki ludzi z ex-Team Ninja nie ma powodu się obawiać. Ninja Gaiden zawsze miało animację na najwyższym światowym poziomie i nawet mimo iż w niektórych miejscach w grze animka nie zgrzyta, ta gra ma wyjść za jakieś dwa lata. Będzie wypas a hejterzy będą hejtować.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Ćwir! Ćwir!

Ostatnie komentarze…

ConayR o Heavy Rain
Takehaniyasubiko o Heavy Rain
Reklamy
%d blogerów lubi to: